KAYIT
 Türkçe | ₺

Tatiljeti

COBOCO TUR YAPI SEYAHAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ

Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı)

Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...
  • Bozcaada, dışı boz ama içi üzüm kokan güzel bir ada…
  • Bozcaada’nın Ayazma plajında serinlenin…
  • Assos tarihi dokusunu bol oksijenli havası ve sakinliğiyle sizlere kapılarını açıyor..
  • Yemyeşil ormanları Taş Evleri ile Ayvalık Cunda'yı keşfedin

1 Gece Otel Konaklamalı 2 Gece 3 Gün Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda Turu

Tur Tarihlerimiz 

21 Mayıstan sonra Mayıs Haziran Temmuz Ağustos ayı boyunca her Cuma  günü kesin kalkışlıdır.

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ  

23.30 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

23.59 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları

00.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü


00.50 Kartal Köprüsü Altı (Ankara istikameti)FİYATA DAHİL HİZMETLER   

Otobüs ile Gidiş-Dönüş Ulaşım   

1 Gece Otel Konaklaması   

Otelimizde 1 Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve 1 Açık Büfe veya Set menü Akşam Yemeği   

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası   

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri  

Araç İçi İkramlar   

Tüm Çevre Gezileri   

Covid19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralı uygulanması gerekebilir.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER  

Kişisel Harcamalar   

Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri   

Öğle Yemekleri ve Yukarıda Belirtilen Öğünler Haricindeki Yemek Öğünleri  

Tüm Alınan İçecekler ve Odadaki Minibar Kullanımı  

Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler 

ÖNEMLİ BİLGİ !!  

Tur kayıt esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.   

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamamaktadır.  

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti kesinlikle sorumlu değildir.   

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.   

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi varsa iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.   

REZERVASYON DETAYLARI   

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.   

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Aksi halde onay verilmemiş olur ve turumuza katılım sağlanamaz.  

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatiljeti sorumlu değildir.   

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.


TUR PROGRAMI


1 Gün | İstanbul Çıkışlı

23.30 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

23.59 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları

00.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

00.40 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

00.50 Kartal Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

01.00 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

01.10 Çayırova McDonald's Önü

02.00 İzmit Halkevi


1.GÜN: 

Kalkış noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca vereceğimiz molalar ve Tatiljeti araç içi ikramı ile  Ayvalığa doğru ilerliyoruz.
Konaklama: Gece Yolculuğu

2 Gün | AYVALIK-CUNDA - ŞEYTAN SOFRASI- BOZCADA- AKVARYUM KOYU

AYVALIK-CUNDA - ŞEYTAN SOFRASI- BOZCADA- AKVARYUM KOYU

Şeytan SofrasıAdaların Seyir Noktası

Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda muhteşem bir manzarayla güne başlıyoruz Kısa bir fotoğraf molasının ardından Cunda Adasına doğru hareket ediyoruz.

Cunda AdasıRumca Diğer Adı ile "Kokulu Ada"

Ayvalık'ı Ayvalık yapan en önemli hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. , Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır.. Cunda Adasında verilecek kahvaltı molası ve serbest zamanın ardından Bozcaada'ya doğru hareket ediyoruz.

BozcaadaBir Diğer Adı ile "Tenedos"

Adaya otobüs geçişi sağlanamadığı için yaya olarak geçiş sağlayacağız. Yüzmek için yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları küçük bir el çantası ile aldıktan sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya yaklaşırken heybetli görüntüsüyle dikkatimizi çeken Bozcaada Kalesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Ardından Bozcaada’nın şirin sokakları arasında yürümeye başlıyoruz. Ada’nın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız gezilerimizin ardından gün boyu serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirler. Denize girmek isteyen misafirlerimiz Ayazma Plajı’na veya Akvaryum Koyu’a gidebilir, muhteşem denizin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek muhteşem fotoğraflar çekip, manzaranın tadını çıkartabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar güllerine yapılacak minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak feribot ile Ada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Not: Bozcaada'ya feribot ile geçiş ücreti tur ücretine dahildir. Ayazma plajı koyuna (ekstra) dolmuş ile geçilebilir.

 Konaklama:TEMİZAY HOTELKonaklama: Hotel Temizay

3 Gün | Truva - Behramkale - Athena T. - Akrapol - Assos - Adatepe Köyü

Truva - Behramkale - Athena T. - Akrapol - Assos - Adatepe Köyü


Tur Başlangıcı

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından tarihte doğu ile batı arasında yapılan ilk savaşa konu olan Truva ( Troya ) Antik Kentine gidiyoruz.

Truva ( Troya ) Antik KentiTroya Savaşı'nın Yapıldığı Yer

5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip olan antik kente girdiğimizde bizi bütün haşmetiyle karşılayan Truva efsanesine uygun olarak yapılmış Tahta Atı görerek gezimize başlıyoruz. 9 Kez yakılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan antik şehirde; eğimli ve iç içe geçmiş surları, surların ara kapılarını, rampalı kapılarını, sunak, hamam, kanalizasyon ve odeonunu görme imkânı buluyoruz. Truva Antik Kenti gezimizin ardından Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz.

Assos (Behramkale)Antik Bir Liman Kenti

Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz. Assos gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği molamızın ardından Adatepe köyüne doğru hareket ediyoruz.

Adatepe KöyüBinalardaki Her Taş Yüz Yılların Emeği

1. Dünya Savaşı'nın sonuna değin Türkler ve Rumlar’ın bir arada yaşadığı, tarihi yüzlerce yıl eskiye giden Adatepe Köyü’nde köy evleri arasında yapılan geziler sonrası köy meydanında köy kahvelerinde mola veriyoruz. Ardından Zeus Altarı'ndan Ege Denizi'nin muhteşem manzarasını izledikten sonra vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz İstanbul’a varıyor ve bir başka TATİLJETİ organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.Konaklama: Dönüş Yolu
DAHİL OLANLAR:
Otobüs ile Gidiş-Dönüş Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması
Otelimizde 1 Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve 1 Açık Büfe veya Set menü Akşam Yemeği
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Araç İçi İkramlar
Sağlık Koruma Paketi
Tüm Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri
Öğle Yemekleri ve Yukarıda Belirtilen Öğünler Haricindeki Yemek Öğünleri
Tüm Alınan İçecekler ve Odadaki Minibar Kullanımı
Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler

EK BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamamaktadır.


Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.


Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 


Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 


Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti kesinlikle sorumlu değildir. 


Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 


Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi varsa iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


TAVSİYELER 

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. 

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız. REZERVASYON DETAYLARI Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir.

REZERVASYON DETAYLARI 


Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir.   

Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.  

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Aksi halde misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.


Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatiljeti sorumlu değildir.   

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.


KULLANILACAK ARAÇLAR


Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.   


38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve İade Şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İLETİŞİM

orhntrn.tatiljeti@gmail.com
0850 840 05 38
Kemalpaşa Mah.Hürriyet Cad.
    Yüksel Apt.No:7/F İzmit/Kocaeli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.