KAYIT
 Türkçe | ₺

Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı)

SOSYAL MESAFELİ
  • Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı): Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...
  • Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı): Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...
  • Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı): Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...
  • Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı): Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...
  • Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı): Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...
  • Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1 Gece Konaklamalı): Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...
  • Bozcaada, dışı boz ama içi üzüm kokan güzel bir ada…
  • Bozcaada’nın Ayazma plajında serinlenin…
  • Assos tarihi dokusunu bol oksijenli havası ve sakinliğiyle sizlere kapılarını açıyor..
  • Yemyeşil ormanları Taş Evleri ile Ayvalık Cunda'yı keşfedin
Bozcada Assos Ayvalık'ın mistik havasını keşfedin...

1 Gece Otel Konaklamalı 2 Gece 3 Gün Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda Turu

Tur Tarihlerimiz 

21 Mayıstan sonra Mayıs Haziran Temmuz Ağustos ayı boyunca her Cuma  günü kesin kalkışlıdır.

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ  

23.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

00.00 - Mecidiyeköy Meydanı (Aslı Börek Önü)  

00.30 - İncirli Ömür Plaza Önü ( Metrobüs Durağı )  

00.45 - Avcılar Pelican Avm Önü

01.30 - Beylikdüzü Marmara Park Önü

FİYATA DAHİL HİZMETLER   

Otobüs ile Gidiş-Dönüş Ulaşım   

1 Gece Otel Konaklaması   

Otelimizde 1 Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve 1 Açık Büfe veya Set menü Akşam Yemeği   

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası   

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri  

Araç İçi İkramlar   

Tüm Çevre Gezileri   

Covid19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralı uygulanması gerekebilir.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER  

Kişisel Harcamalar   

Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri   

Öğle Yemekleri ve Yukarıda Belirtilen Öğünler Haricindeki Yemek Öğünleri  

Tüm Alınan İçecekler ve Odadaki Minibar Kullanımı  

Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler 

ÖNEMLİ BİLGİ !!  

Tur kayıt esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.   

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamamaktadır.  

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.   

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.   

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.   

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.   

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti kesinlikle sorumlu değildir.   

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.   

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi varsa iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.   

REZERVASYON DETAYLARI   

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.   

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Aksi halde onay verilmemiş olur ve turumuza katılım sağlanamaz.  

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatiljeti sorumlu değildir.   

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul Çıkışlı

1.GÜN: Gece yolculuğu İstanbul-Tekirdağ-Keşan-Çanakkale

Kalkış noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca vereceğimiz molalar ve Tatiljeti araç içi ikramı ile Tekirdağ-Keşan  güzergâhını takip ederek sabah saatlerinde Çanakkale'ye ulaşıyoruz.    
Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Bozcaada 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. GÜN: Bozcada-Ayazma Plajı

Sabah erken saatlerde Çanakkale'ye ulaşıyoruz. Sabah Kahvaltısı (ekstra) için verdiğimiz mola ardından ardından Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli feribot iskelesine gidiyoruz. Bozcaada Feribotunu beklerken o sırada sahilde çay-kahve keyfi yapıyoruz. Adaya otobüs geçişi sağlanamadığı için yaya olarak geçiş sağlayacağız. Yüzmek için yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları küçük bir el çantası ile aldıktan sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya varışımız da bizi Bozcaada Kalesi karşılıyor olacak, kaleyi panaromik olarak gördükten sonra ada sokaklarında rehberimizin eşliğinde serbest zaman veriyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımlarınızda sizleri büyülüyor olacak, Denize girmek isteyen misafirlerimiz Ayazma Plajı’na veya Akvaryum Koyu’a gidebilir, muhteşem denizin tadını çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek muhteşem fotoğraflar çekip, manzaranın tadını çıkartabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar güllerine yapılacak minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) öğlen yemeğini ise Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restoranlarında alabilir adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirler. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak feribot ile Ada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Not: Bozcaada'ya feribot ile geçiş ücreti tur ücretine dahildir. 

Ayazma plajı koyuna isteğe bağlı dolmuş ile geçilebilir.

Sabah Kahvaltısı: Manzara Restaurant’ta alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)  

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menu olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir. Konaklama: Hotel Temizay

3.

Gün
Assos, Ayvalık 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. GÜN: Behramkale-Athena Tapınağı-Akropol-Assos-Ayvalık-Cunda

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Antik Dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Behramkale’ye yani bilinen adıyla Assos’a hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardığımızda köyün girişinde aracımızdan inerek 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş bilgelik ve zeka tanrıçası Athena adına yapılmış tapınağın bulunduğu akropole çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin İlk Dor Düzeni ile yapılmış olan Athena Tapınağını görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.

Assos gezimizi tamamladıktan sonra Ayvalık merkeze hareket ediyoruz.  Ayvalık’a varışımızın ardından rehberimiz eşliğinde Ayvalık merkezde kapıları, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile fotoğraflamaya doyamayacağımız Ayvalık Evleri’ni görüp çarşı içerisinde dolaşıp hediyelik eşyalarımızı alıyoruz. Ayvalık merkez gezimizi tamamladıktan sonra Cunda Adası’na yeni adıyla Alibey Adası’na Türkiye’nin İlk Boğaz Köprüsü üzerinden geçerek varıyoruz. Cunda Adasın’da yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Cunda Adası’nda bulunan en eski 8 kilise içinden günümüze en iyi şekilde korunarak gelmiş olan Taksiryannis Kilisesi’ni dışarıdan görüyoruz. Gezimiz sırasında Arnavut kaldırımları üzerinde yürüdüğümüz adada Rumların yaşadığı eski taş evler bizleri büyülüyor ve harika fotoğraf kareleri çekmemizi sağlıyor. Öğle yemeği için Cunda Adası’nın meşhur lokantalarında, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerini (ekstra) tadacağız. Öğle yemeğimizin ardından Şeytan Sofrasına doğru geçiyoruz. Tepeden baktığınız zaman tüm Ayvalık Adaları ve Midilli Adası gözükmektedir. Üzerinde dilek tutup içine bozuk para atılan bir ayak izi göreceksiniz. Bir efsaneye göre göre bu ayak izi Şeytan’a aittir ve diğer ayağının da karşı dağda olduğu söylenmektedir. Burada rehberimiz bizlere Şeytan Sofrası hakkında bilgiler verdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasın da isteyenler manzaraya karşı kahvesini yudumlayabilir, isteyen misafirlerimiz de muhteşem manzarayı fotoğraflarla ölümsüzleştirebilir. Serbest zamanımızın bitimiyle beraber Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turumuzu sonlandırıyoruz ve İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve gece saatlerinde İstanbul’a varıyor ve bir başka tatilJeti organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı:  Otelde açık büfe alınacak olup tur ücretine dâhildir. 

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol üstünde serbest olarak alınacaktır (Ekstra)Konaklama: Dönüş Yolu
DAHİL OLANLAR:
Otobüs ile Gidiş-Dönüş Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması
Otelimizde 1 Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve 1 Açık Büfe veya Set menü Akşam Yemeği
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Araç İçi İkramlar
Sağlık Koruma Paketi
Tüm Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri
Öğle Yemekleri ve Yukarıda Belirtilen Öğünler Haricindeki Yemek Öğünleri
Tüm Alınan İçecekler ve Odadaki Minibar Kullanımı
Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamamaktadır.


Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.


Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 


Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 


Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti kesinlikle sorumlu değildir. 


Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 


Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi varsa iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


TAVSİYELER 

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. 

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız. REZERVASYON DETAYLARI Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir.

REZERVASYON DETAYLARI 


Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir.   

Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.  

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Aksi halde misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.


Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatiljeti sorumlu değildir.   

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.


KULLANILACAK ARAÇLAR


Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.   


38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#57
LOKASYON:
Bozcaada (İstanbul Çıkışlı çıkışlı)
YEMEK:
1 sabah kahvaltısı 1 akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 00.00 - Mecidiyeköy Meydanı (Aslı Börek Önü) 00.30 - İncirli Ömür Plaza Önü ( Metrobüs Durağı ) 00.45 - Avcılar E-5 Otobüs Durağı 01.30 - Beylikdüzü Marmara Park Önü
BİTİŞ:
Tur sonunda misafirlerimiz aldığı noktalara bırakılacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve İade Şartları

TARİH VE FİYATLAR

449TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bozcada-Assos-Ayvalık-Cunda (1... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

orhntrn.tatiljeti@gmail.com
0850 840 05 38
Kemalpaşa Mah.Hürriyet Cad.
    Yüksel Apt.No:7/F İzmit/Kocaeli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.