İYİ SEÇİM!
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale Işıklı Göl Turu - 2 Gün 1 Gece Konaklama:
 • Gül Hasadı
 • Clandras Köprüsü
 • Salda Gölü
 • Ulubey Kanyonu
 • Işıklı Göl
 • Pamukkale

GÜL HASADI TURU

TARİHLER

26-28 MAYIS 2023

02-05 MAYIS 2023

2 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 1750 TL

3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 1750 TL 

1 KİŞİ (SİNGLE KONAKLAMA) 2250 TL 

KONAKLAMA OTELİ:ÇİMENOĞLU OTEL - HALICI TERMAL OTEL - HALLEY OTEL VB.


FİYATA DAHIL OLANLAR

 • LÜKS ARAÇLAR ILE ULAŞIM
 •  KOKARTLI REHBERLİK
 •  ÇEVRE GEZILERI
 •  SEYAHAT SIGORTASI
 •  1 GECE OTEL KONAKLAMASI
 •  1 AKŞAM YEMEĞI OTELDE
 •  1 SABAH KAHVALTISI OTELDE
 •  ARAÇ İÇİ SU İKRAMI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İLK SABAH KAHVALTISI
 •  ÖĞLE YEMEKLERİ
 •  TEKNE TURU
 •  ÖZEL HARCAMLAR
 •  MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ

ARAÇ KALKIŞ DURAKLARI VE SAATLERİ

 •  21.00 Beylikdüzü Migros Önü
 •  21.15 Avcılar Metrobüs
 •  21.30 Sefaköy Metrobüs
 •  21.45 İncirli Bellona Önü
 •  22.00 Mecidiyeköy Mado
 •  22.20 Kadıköy Evlendirme D.
 •  22.30 Bostancı Köprüsü
 •  22.50 Kartal Köprüsü
 •  23.10 Gebze Canter
 •  00.45 Izmit Halk Evi
 •  01.30 Sakarya Total Otogar arkası

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İSTANBUL KOCAELİ SAKARYA 1 gün programını görmek için tıklayınız

ARAÇ KALKIŞ DURAKLARI VE SAATLERİ

 21.00 Beylikdüzü Migros Önü

 21.15 Avcılar Metrobüs

 21.30 Sefaköy Metrobüs

 21.45 İncirli Bellona Önü

 22.00 Mecidiyeköy Mado

 22.20 Kadıköy Evlendirme D.

 22.30 Bostancı Köprüsü

 22.50 Kartal Köprüsü

 23.10 Gebze Canter

 00.45 Izmit Halk Evi

 01.30 Sakarya Total Otogar arkası

2.

Gün
Güneykent -Gül Hasadı -Gül Yağı Fabrikası - Gül Müzesi- Eğirdie 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah güzergahımıza uygun bir noktadan alacağımız kahvaltının ardından büyüleyici gül kokularıyla bizi karşılayan Isparta’nın ünlü Güneykent Köyü’ne gidiyoruz. Kolumuza takacağımız sepetlerle gül tarlalarında güle eğlene hasadımızı yaptıktan sonra topladığımız güllerin fabrikada işlenme sürecini görmek için Gül Yağı Fabrikasına gidiyoruz. Fabrikada hediyelik gül yağlarımızın işlenme sürecini izlerken bol bol fotoğraf çekip ardından Gül Müzesi’ni de ziyaret ederek yöresel ürünler alışverişimizi de tamamlayıp buradan ayrılıyoruz. Ardından rotamızı Türkiye'nin Maldivleri olan Salda Gölü'ne geçiyoruz. Salda Gölünde Footoğraf molası ve serbest zamandan sonra Pamukkale Travertenlerini ziyaret etmek için hareket ediyoruz. Travertenler, Hierapolis Antik Kenti ve Kleopatra Havuzunu gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı; .Yol üzeri tesisde (Ekstra)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Otelde açık büfe (Fiyata dahil)

 Konaklama: Çimenoğlu Otel

3.

Gün
Ulubey Kanyonu - Clandras Köprü ve Şelalesi 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonrasın da otelimiz den ayrılarak büyüleyici bir manzarası ve güzelliği olan Işıklı Göle hareket ediyoruz.Burada Nilüfer çiçeklerinin arasında yapacağımız tekne turu ve fotoğraf molası sonrasında. Banaz Çayı üzerine 2500 yıl önce Frigyalılar tarafından yaptırılan Tarihi Clandras Köprüsü’ne gidiyoruz. Kemerli köprü ve yanında oluşturulan yapay şelalenin eşsiz manzarasına doyduktan ve buradaki gezimizin ardından dünyanın en uzun ikinci kanyonu olma özelliğiyle ün yapmış Ulubey Kanyonu’na geçiyoruz. Büyüleyici kanyonu cam terastan izleyip fotoğrafladıktan hemen sonrasında ise kanyon içerisinde bulunan restoran da yemek molamızı verip İstanbul’a doğru hareket ediyoruz . Bir sonraki turumuz da görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz..

Sabah Kahvaltısı; Otelde açık büfe ( fiyata dahil)

Öğle Yemeği; Serbest Zaman'da Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği; Dönüş yolunda tesisde (extra)

 Konaklama: Dönüş yolculuğu

DAHİL OLANLAR:
LÜKS ARAÇLAR ILE ULAŞIM
KOKARTLI REHBERLİK
ÇEVRE GEZILERI
SEYAHAT SIGORTASI
1 GECE OTEL KONAKLAMASI
1 AKŞAM YEMEĞI OTELDE
1 SABAH KAHVALTISI OTELDE
ARAÇ İÇİ SU İKRAMI

HARİÇ OLANLAR:
İLK SABAH KAHVALTISI
ÖĞLE YEMEKLERİ
TEKNE TURU
ÖZEL HARCAMLAR
MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Detaylar: Gezi Süresi 1 Gece 2 Gündür. Otel Konaklaması 1 Gece 2 gündür. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Uçaklı Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Uçakların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Uçaklı Turlarda Tatiljeti ( Coboco Tur Seyahat ) , Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Yeni Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde Tatiljeti ( Coboco Tur Seyahat ), Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Tatiljeti ( Coboco Tur Seyahat ) in Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Tatiljeti ( Coboco Tur Seyahat ) in Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Tatiljeti ( Coboco Tur Seyahat ) in Sorumluluğu Yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Tatiljeti ( Coboco Tur Seyahat ) de Saklıdır. Turun İptali Durumunda Tatiljeti ( Coboco Tur Seyahat ) İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. 20.12.2021 BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHILDIR.

İPTAL VE İADE GÜVENCE PAKETİ: Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1, 2 veya 3 Gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 20 TL’dir. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

ÖNEMLİ: Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

İKLİM

Güney Doğu Anadolu Bölgemizde karasal iklim görülür. Karasal iklimin özelliği Kışları soğuk ve karlı geçer, yazlar ise genellikle sıcak ve kuraktır. Karasal iklimin görüldüğü yerlerde kış erken başlar ve ortalama olarak 90 gün karın yerde kalma süresi vardır. Yazlar da kış kadar erken başlar ve sıcaktır fakat nem az olduğundan dolayı bu sıcaklık fazla hissedilmez, gece ve gündüz arasındaki sıcaklık ve yıllık sıcaklık farkı çok fazladır.

DİĞER DETAYLAR

Sıra Gecesi: Yöresel müziklerin çalınıp söylendiği, Çiğ Köfte, Ayran, Mırra ve Şıllık Tatlısının ikram edildiği eğlencedir.

Nemrut Gün Batımı: Minibüsler ile Nemrut Dağı’na çıkılarak, Güneşin batışının Gap bölgesinin üzerinden batışının seyredilmesi organizasyonudur. Herhangi bir sebeple, uçak saatinin veya inilecek havalimanın değişmesi durumunda gün batımı yerine, gün doğumuna çıkılabilir. Ayrıca turun gerçekleştiği tarihte kar nedeniyle Nemrut yolunun kapalı olması durumunda, herhangi bir alternatif üretilmeksizin Nemrut Turu iptal olabilir. Bu durumda misafirlerin bir iade ya da tazminat hakkı yoktur. Turu alan her misafir, bu iki durumu baştan kabul etmiş sayılır.

Halfeti Tekne Turu: Belediye’ye ait olan göl tekneleri ile baraj ile sular altında kalan batık şehir Halfeti’nin sular altındaki görünümünün seyredilmesi organizasyonudur.

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#231
LOKASYON:
Denizli (istanbul kocaeli sakarya çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
21.00 Beylikdüzü Migros Önü 21.15 Avcılar Metrobüs 21.30 Sefaköy Metrobüs 21.45 İncirli Bellona Önü 22.00 Mecidiyeköy Mado 22.20 Kadıköy Evlendirme D. 22.30 Bostancı Köprüsü 22.50 Kartal Köprüsü 23.10 Gebze Canter 00.45 Izmit Halk Evi 01.30 Sakarya Total Otogar arkası
İPTAL POLİTİKASI:
Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı sağlık nedeni ile iptal talep ettiğinde, Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır. Not: Uçaklı Programlar da havayolu tarafından iptali yapılamadığı için rezervasyonun iptal ve iadesi yapılamamaktadır

TARİH VE FİYATLAR

1.750TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Gül Hasadı Salda Gölü Pamukkale... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

orhntrn.tatiljeti@gmail.com
0850 840 05 38
Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Bulvarı
    No 7/1 İç Kapı No.B İzmit Kocaeli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.