G-N365RHRDK9
    KAYIT
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • 1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu: Bursa Konaklamalı Uludağ Turu
 • Bursa
 • Uludağ
 • Ulucami
Bursa Konaklamalı Uludağ Turu

Turumuza katılan misafirler hafta sonu sokak kısıtlamasından vereceğimiz belge ile muaf tutulacaktır.Ulaşım sadece şirketimize ait araçlarımızla yapılacaktır.

Turumuz Cumartesi sabah yola çıkışlıdır. Pazar akşam İstanbul’a Varışımız 22:00 - 00:00 arasında  trafiğe bağlı değişkenlik gösterebilir.1 Gece Bursa Şehir Merkezi Otel Konaklamalı Uludağ Turu.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Bursa Uludağ

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından araç içerisinde kahvaltı paketi ikramlarımız eşliğinde yaklaşık 4 - 4,5 saatlik Uludağ yolculuğumuza başlıyoruz. Karlar ile örtülmüş ormanlar arasından yapacağımız yolculuğumuzun sonundan Uludağ Kayak Merkezi’ne varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz anlaşmalı olduğumuz kayak evinden gerekli ekipmanların kiralanmasının ardından (ekstra) gün boyu kayak keyfi yapabilir, telesiyej ile zirveye çıkabilir, çevre gezisi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki kafe ve restoranlarda vakit geçirebilir veya bembeyaz karlarla örtülmüş olan doğanın eşsiz karelerini fotoğraflayabilirler. Akşam 16.30 gibi otopark alanında buluşmamızın ardından saat konaklama yapacağımız otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimiz otelimizin imkanlarından faydalanabilir ve gece kulübü etkinliğine katılabilir. (ekstra)Konaklama: Artiç Hotel Bursa

2.

Gün
Bursa 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından kayak yapacak olan misafirlerimiz ile birlikte Uludağ’a doğru hareket ediyoruz. Kayak hazırlıklarımız yaparak eğlenceye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tüm gün Uludağ’da vereceğimiz kayak molamızın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. NOT: Dileyen misafirlerimiz turumuzun bu gününde Uludağ’a  çıkmayıp , Bursa şehir merkezinde gezebilir akşam dönüşte aracımıza dahil olabilirler. Uludağ'a gelmek istemeyen  misafirlerimiz otelden en geç 12.00 da çıkış yapması gerekmektedir

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
1 Akşam Yemeği
1 Sabah Kahvaltısı
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Araç İçi Kahvaltı Paketi
Araç İçi İkramlar
Zorunlu Seyahat Sigortası


HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Otelde Yemekte Alınacak İçecekler
Öğle Yemeği
Kayak Takımı : 40 -50 TL
Kayak Pantolonu : 25 - 35 TL
Kayak Montu : 25 - 35 TL
Snowboard : 50 - 60 TL
Ski-Pass Ücreti
Gece Kulübü Giriş + Ulaşım


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti.com kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde TatilJeti sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#14
LOKASYON:
Uludağ (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Akşam Yemeği Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Cumartesi Sabahı Marmara Kalkış Noktaları 03:15 Beylikdüzü Migros Önü 03:30 Avcılar Metrobüs Durağı 04.00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 04.30 Mecidiyeköy İETT Durakları 05.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi 05.20 Kartal Köprüsü Ankara Yönü 05.30 Çayırova McDonald's
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve İade Şartları
EKSTRALAR
40 TL
Kayak Takımı
30-35 TL
Kayak Pantolunu
30-35 TL
Kayak Montu
50-60 TL
Snowboard
30 TL
Sucuk Ekmek,Meşrubat

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

  %30 İndirim

299TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Gece Konaklamalı Uludağ Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

orhntrn.tatiljeti@gmail.com
0850 840 05 38
Kemalpaşa Mah.Hürriyet Cad.
    Yüksel Apt.No:7/F İzmit/Kocaeli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.