Hakkımızda


Hakkımızda

Kocaeli de ikamet eden acentemiz Türkiye'nin her noktasına online olarak hizmet vermektedir , dünyaya taşımayı hedefleyen geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan firmamıza her geçen gün yeni ürün ve hizmetler de eklemekteyiz. Genç ve dinamik ekibimiz ile büyüme yolunda ilerlerken, değerlerimizi unutmayarak misafirlerimizin bize zamanlarını emanet ettiğinin bilinciyle, en güzel şekilde zaman geçirmelerine, güzel hatıralar biriktirmelerine önem veriyoruz. 2010 yılında kurulan firmamız resmi olarak belgesini 2017 yılında almıştır  İstanbul ve Kocaeli bölgesinin en fazla yurtiçi tur düzenleyen (1 yılda ortalama 20.000 kişi) 10786 no’lu TURSAB acentesidir. Hizmetlerimiz: Günübirlik ve Konaklamalı Kültür Turları, Gençlik Turları, Okul Turları, Yurt Dışı Tur Paketleri, Otel ve Tatil Köyleri, Uçak Bileti, Transfer Hizmetleri, Kayak Turları, Gemi Seyahatleri, Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri, Kiralık Araç Hizmeti, Balayı (Yurt İçi ve Yurt Dışı Seçenekler) Paketleri, Ekstrem Spor Turları, Tekne Turları, Festival Turları, V.İ.P Turlar.


Misyonumuz

Yurt Dışı ve Yurt içi Uçak biletleri Yurt Dışı ve Yurt içi Otel Rezervasyonları ve Termal Oteller Hava yolu, Deniz yolu, Karayolu ulaşım hizmetleri Kültür Turları Mavi Yolculuk Günübirlik Turlar Konaklamalı Turlar Gemi Seyahatleri Yurt Dışı Turları Kayak Turları Motivasyon Turları Bayi Toplantıları Teşvik Turları Açılış, Kutlama ve Benzeri şirket Organizasyonları Kültür, Sanat, Eğlence ve benzeri Etkinlik Organizasyonları Kapalı Grup Organizasyonları Okul Turları Seyahat Sigortası Vize işlemleri Özel Organizasyonlar Eğitim Amaçlı Geziler Okul Baloları ve Yemekleri Yaz Kampları Yurt Dışı Eğitim Gezileri Yemek Organizasyonları.

Vizyonumuz

Dürüstlük Değer verme/Özen gösterme Müşteri odaklılık Yaratıcılık Kurumsal birlik Takım ruhu Açık iletişim Ölçme/Değerlendirme turizm sorunlarını dile getirme ve geliştirmeİLETİŞİM

orhntrn.tatiljeti@gmail.com
0850 840 05 38
Kemalpaşa Mah. Cumhuriyet Bulvarı No 7/1 İç Kapı No.B İzmit Kocaeli / tatiljeti.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları COBOCO TUR YAPI SEYAHAT SANAYİ LTD. ŞTİ aittir.
    Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz. Copyright © 2024 COBOCO TUR YAPI SEYAHAT SANAYİ LTD. ŞTİ /Belge No:10786
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Coboco Tur Seyahat Acentası - Türsab: 10786