KAYIT
 Türkçe | ₺
SOSYAL MESAFELİ
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale Turu (1 Gece Konaklamalı): Lavanta Bahçeleri,
 • Lavanta Kokulu köy; Kuyucak Köyü'nü içinize çekin..
 • Türkiye'nin Maldivleri'nde fotoğraf çektirin..
 • Hierapolis Antik Kenti Pamukkale Travertenleri keşfedin.
 • Parmaklarımın arasından sızan o yumuşacık tortunun hissiyatını yaşayın..
Lavanta Bahçeleri, "Türkiye'nin Maldivleri" Salda Gölü, Pamukkale Travertenleri, Hierapolis Antik Kenti'ne büyülü bir yolculuk...

1 Gece Otel Konaklamalı 2 Gece 3 Gün Lavanta Bahçeleri&Salda Gölü Pamukkale Turu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 

22.30 Mecidiyeköy Mado Dondurma Önü

23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 

23.15 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 

23:30 Çayırova McDonald's Önü

24.00 İzmit Halkevi

00.30 Yalova Merkez

02.00 Bursa Otogar 

FİYATA DAHİL HİZMETLER 

Otobüs ile Gidiş-Dönüş Ulaşım 

1 Gece Otel Konaklaması 

Otelimizde 1 Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve 1 Açık Büfe veya Set menü Akşam Yemeği 

1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Araç İçi İkramlar 

Sağlık Koruma Paketi 

Tüm Çevre Gezileri 

Covid19 önlemleri kapsamında araçlarımızda yarı doluluk kuralına uyulacaktır.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel Harcamalar 

Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri 

Öğle Yemekleri ve Yukarıda Belirtilen Öğünler Haricindeki Yemek Öğünleri

Tüm Alınan İçecekler ve Odadaki Minibar Kullanımı

Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler (Paragliding, Balon Turu vb.)


ÖNEMLİ BİLGİ !!

Tur kayıt esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız. 

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamamaktadır.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir. 

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti  kesinlikle sorumlu değildir. 

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi varsa iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 

REZERVASYON DETAYLARI 

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. 

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Aksi halde onay verilmemiş olur ve turumuza katılım sağlanamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatiljeti sorumlu değildir. 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Burdur

1.GÜN: Gece yolculuğu İstanbul-İzmit-Bursa-Burdur

Kalkış noktalarından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca vereceğimiz molalar ve Tatiljeti araç içi ikramı ile Bursa - Eskişehir - Afyon güzergâhını takip ederek sabah saatlerinde Burdur’a ulaşıyoruz.  2.

Gün
Burdur- Kuyucak Köyü Lavanta Tarlaları - Salda gölü 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. GÜN: Burdur- Kuyucak Köyü Lavanta Tarlaları - Salda gölü

Sabah erken saatlerde yolda kahvaltı molası veriyoruz.(ekstra) Kahvaltı molası sonrası otantik kerpiç evleri ile dikkatimizi çeken Kuyucak Köyü’ne ulaşıyoruz. Köyün kaldırım kenarındaki lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Sonrasında lavanta bahçelerine ulaşıyoruz otobüsten indiğimiz zaman mis gibi lavanta kokusu ve tarlalarda bulunan renk cümbüşü bizleri karşılıyor. Hasat için tarlalarda bulunan işçilerin güler yüzü, hoş kolalar ve renk cümbüşü içinde fotoğraflarımızı çekiyor ve doğal yollarla üretilmiş lavanta ürünlerini alabilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otobüste buluşup Burdur Gölü’nün essiz manzarasının bize eşlik edeceği güzergahtan devam ederek öğle yemeği molası veriyoruz(ekstra). Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Bembeyaz ayakları yakmayan kumsalları, Türkiye’nin Maldivleri, berrak sular, Dünya’daki Mars, göl manzaralı kayak merkezi, sessizlik, huzur, kamp, piknik, yüzmek, şifa kaynağı, çamur banyosu, hafta sonu kaçamağı, benzersiz manzaralar, tarif edilemez güzellik. Bu kelimelerin birleşip tarif ettiği tek bir yer olan Salda Gölü. Dokunulmamış doğası ve benzersiz doğallığıyla bu zamana kadar gizli kalabilmeyi başarabilmiş bir köşe. Rehberimizin belirleyeceği saatte kadar serbest zaman veriyoruz. Dilerseniz turkuaz rengi suya girebilirsiniz. Serbest zaman bitimiyle Salda Gölü'ne veda ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklamak için Pamukkale'de bulunan otelimize doğru haraket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Yol üstünde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Salda Gölü’nde menü ya da Alakart olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde açık büfe veya set menu olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Larina Ninova Thermal Hotel, Laodikya Hotel, Tripolis Hotel

3.

Gün
Pamukkale, Hiearapolis Antik Kenti 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. GÜN: Leodikya Antik kenti, Hiearapolis Antik Kenti,  Pamukkale, 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Laodikya Antik Kenti'ne gidiyoruz. Antik Kent'te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanda gezimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri ile insanı büyüleyen Pamukkale’ye ulaşıyoruz. 'her derde deva' şifalı suları ve travertenleriyle, Türkiye'nin turizm cennetlerinden biri. Unesco'nun 'Dünya Kültür Mirası Listesi'nde bulunan Pamukkale’ye keşfe Hiearapolis Antik Kenti ile başlıyoruz. Burası Pamukkale Travertenlerini görmek için gelenlerin tarihte yolculuk yapabileceği bir güzelliğe sahip. Bir Frigya kenti olduğu öne sürülen Pamukkale Hierapolis Antik kenti, Bergama Kralı II. Eumenes tarafından kurulduğu da düşünülmektedir. Giriş kapısında ise Medusa figürü bulunur. M.S 395 yılında Bizans’ ait olan alanı, 1210 yılında Anadolu Selçuklular kendi sınırlarına katmıştır. Burada Apollon tapınağı ve onun hemen yanında yer alan Antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Pluotonium yani Cin Aralığı'nı rehberimizin anlatımıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu'nun en iyi şekilde korunarak günümüze gelmiş tiyatrolarından biri olan Antik tiyatro, şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası'nı gezerek fotoğraflıyoruz. Ardından şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu'nun en  büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımı ile geziyoruz. Sütunlu cadde üzerinden yapacağımız yürüyüş sonrasında  doğal su kaynaklarından çıkan su içindeki karbondioksitin buharlaşması sonucu, geriye kalan karbonatlı minerallerin kristalleşmesi ile oluşan ünlü beyaz Pamukkale Travertenleri'ni geziyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası'na hakim manzarasıyla çekilen fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi alıyor(ekstra) ve dünyaca ünlü tekstil atölyelerinde alışveriş molamız sonrası dönüş için İstanbul’a hareket ediyoruz ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacak olup tur ücretine dâhildir 

Öğle Yemeği: Pamukkale’de menü ya da Alakart olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolunda tesiste alınacaktır (Ekstra).

DAHİL OLANLAR:
Otobüs ile Gidiş-Dönüş Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması
Otelimizde 1 Açık Büfe Sabah kahvaltısı ve 1 Açık Büfe veya Set menü Akşam Yemeği
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Araç İçi İkramlar
Sağlık Koruma Paketi
Tüm Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri
Öğle Yemekleri ve Yukarıda Belirtilen Öğünler Haricindeki Yemek Öğünleri
Tüm Alınan İçecekler ve Odadaki Minibar Kullanımı
Ekstra Belirtilen Tüm Tur ve Etkinlikler (Paragliding, Balon Turu vb.)
Klepotra Hvuzu

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamamaktadır.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 


Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 


Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti kesinlikle sorumlu değildir. 


Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir. 


Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi varsa iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. 


T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.


Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız. 

REZERVASYON DETAYLARI


Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir.REZERVASYON DETAYLARI Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. 

Rezervasyon formu tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. 

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Rezervasyon formu gönderilecektir. Rezervasyon formu  tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Aksi halde misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz. 


Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatiljeti sorumlu değildir. 

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. 


KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir. 


38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#46
LOKASYON:
Pamukkale (İstanbul Çıkışlı çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 22.30 Mecidiyeköy Mado Dondurma önü 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 23.15 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 23:30 Çayırova McDonald's Önü
BİTİŞ:
Tur sonunda misafirlerimiz aldığı noktalara bırakılacaktır.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve İade Şartları
EKSTRALAR
30-35 TL
Sabah Kahvaltısı
34-40 TL
Öğle Yemekleri

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

449TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Lavanta Bahçeleri Salda Gölü Pamukkale... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

orhntrn.tatiljeti@gmail.com
0850 840 05 38
Kemalpaşa Mah.Hürriyet Cad.
    Yüksel Apt.No:7/F İzmit/Kocaeli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.