G-N365RHRDK9
    KAYIT
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Maşukiye Ormanya Sapanca Turu: Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!
 • Ormanya Tabiat Parkı Hobbit Evleri
 • Sukay Cafe'de Öğlen Yemeği
 • ATV Safari ve Zipline Keyfi
 • Sukay Cafe'de Kahvaltı
 • Sapanca Gölü'nde Su Traktörü Keyfi
Şehrin gürültüsünden uzak ,yeşilin farklı tonlarının yer aldığı doğa turuna ne dersiniz!!

Misafirlerimizi önceden belirtilen kalkış noktalarından alarak Günübirlik Maşukiye Ormanya Sapanca Doğa Turumuza başlıyoruz. 1 saatlik yolculuğumuzun ardından SERPME KAHVALTIMIZI alacağımız Sapanca Gölün de bulunan Sukay Cafe gidiyoruz.

Kahvaltımızın ardından yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız doğasıyla meşhur olan Ormanya Tabiat Parkı' na hareket ediyoruz. 5 dakikalık yolculuğumuzun ardından Ormanya’ya ulaşıyoruz.

Ormanya’ya ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman zarfında misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde 10 yılı aşan araştırma ve planlama süreci sonunda ortaya çıkarılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı sorumluluğunda ve koordinasyonunda gerçekleştirilen ve doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan ORMANYA Doğal Tabiat Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahiptir. Bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği ORMANYA Doğal Tabiat Parkı’nda ziyaretçiler için de tüm detaylar titizlikle düşünülmüştür. Her yönüyle dünya ölçeklerinde bir proje olan ORMANYA; doğal yaşamın korunması ve turistik amaçlı kullanımın bir araya getirildiği özgün bir model ortaya koymaktadır. 

Tüm bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ORMANYA, Türkiye’nin en önemli doğa turizm destinasyonu olma potansiyeline sahiptir. Burada Hobbit Evleri'ni, Vahşi Yaşam Alanını ve Çocuk Hayvanat Bahçesini görebilirsiniz.  Daha sonra ki noktamız Maşukiye Ormanya dan 15 dk uzaklıkta olan Maşukiye de rehberimiz serbest zaman vermektedir. Dileyen misafirler isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari, zipline veya utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. (Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.) UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir. Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Gereken koşulları sağlayan tüm misafirlerimiz ekstra aktivitelerden yararlanabilirler.

Daha sonra Sapanca Gölünde yer alan Sukay Cafe de alacağımız yemek sonrası Sapanca gölünün etrafında harika fotoğraf çekebilir. Dileyen misafirler Sapanca Gölü'nde su traktörüne binebilir, Poligon da atış atabilir, langırt oynabilir. ( ekstra ücret) Serbest zaman ardından İstanbul dönüş için hareket etmekteyiz. Bir sonraki tatilJeti Organizasyonunda tekrar görüşmek üzere sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Bi Hava Alalım Paketi (Ulaşım ve Çevre Gezileri dahil) 99 TL

Biraz Doyalım Paketi (Ulaşım, Çevre Gezileri ve Sabah Kahvaltısı dahil) 129 TL

Keyfimiz Bol olsun Paketi (Ulaşım, Çevre Gezileri, Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemeği dahil) 159 TL

ARAÇ KALKIŞ NOKTALARIMIZ

06:30 İncirli Dilek Pastahanesi Önü

06.40 Mecidiyeköy İETT Durakları

07.10 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:30 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 

08:15 Çayırova McDonald's Önü 

09.20 İzmit Halkevi

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti
Çevre Gezileri
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği
Atv Safari Turu
Zipline ve Ata Binme Etkinlikleri
Su Traktörü

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Pandemi önlemleri alınmıştır.


Araçlarımız her tur öncesi ve sonrası araçlarımız dezenfekte edilmektedir.


Tur günü araçta maske eldiven ve dezenfektan verilmektedir.Ücrete dahildir.


Konaklama yapacağımız otelde tüm önlemler alınmıştır.
ÖNEMLİ BİLGİ


Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.


Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.


Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.


18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.


Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.


Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.


Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatiljeti.com kesinlikle sorumlu değildir.


Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.


Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.


T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


TAVSİYELER


Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.


Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.


REZERVASYON DETAYLARI


Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.


Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatiljeti  sorumlu değildir.
KULLANILACAK ARAÇLARTurlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.


38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6
LOKASYON:
Kocaeli (İstanbul Çıkışlı çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Sandviç Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:30 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 06.40 Mecidiyeköy İETT Durakları 07.10 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:30 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 08:15 Çayırova McDonald's Önü 09.20 İzmit Halkevi
BİTİŞ:
22:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü 21:30 Mecidiyeköy İETT Durakları 21.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 20:45 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 20:00 Çayırova McDonald's Önü 19:00 İzmit Halkevi
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve İade Şartları
EKSTRALAR
20 TL
Zipline
60 TL
Atv Safari (Tek Kişi)
120 TL
Atv Safari (Çift Kişi)
25-50 TL
Öğle Yemeği

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

99TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Maşukiye Ormanya Sapanca Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

orhntrn.tatiljeti@gmail.com
0850 840 05 38
Kemalpaşa Mah.Hürriyet Cad.
    Yüksel Apt.No:7/F İzmit/Kocaeli
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.